پرتال تخصصی آموزش،مشاوره،کنکور||از مدرسه تا دانشگاه||مرجع آموزشی برتر ازنگاه دانش آموزان کشور درسال90و91و92

اولین مرجع رسمی بررسی و کارشناسی ویژه مدرسه و کنکور(اساتید،موسسات،ناشران)با مدیریت میلاد رضایی مقدم مشاور محبوب دانش آموزان کشور

فعالیت 655 مدرسه استعدادهای درخشان در کشور/گروه آموزشی باراد
ساعت ٢:۱٦ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/٥/۱٧   کلمات کلیدی:

فعالیت 655 مدرسه استعدادهای درخشان در کشور

به گزارش خبرگزاری پانا، مهری سویزی در برنامه گفت وگوی ویژه خبری شبکه دو سیما، با بیان اینکه پیش از انقلاب اسلامی تنها پنج مرکز پرورش استعدادهای درخشان در کشور وجود داشت، گفت:‌ پس از آن تا سال 88 در سراسر ایران 92 شهر دارای این مراکز بودند که این تعداد هم اکنون به 114 شهر افزایش یافته است.

سویزی افزود: تیم های دانش آموزی شرکت کننده در المپیادهای بین المللی در سال 89، سه طلای جهانی، در سال 90 پنج طلای جهانی، در سال 91 هفت طلای جهانی و امسال 12 طلای جهانی به دست آوردند که نشان دهنده افزایش چشمگیر پیشرفت علمی کشور است.

رئیس مرکز پرورش استعدادهای درخشان با بیان اینکه اکنون بیش از 11 هزار نفر در بنیاد ملی نخبگان نام نویسی شده اند، گفت: این بنیاد برای به کار گیری این استعدادها تلاش های بسیار را انجام می دهد.

سویزی افزود: امسال از 36 نفر برتر کنکور 19 نفر جزو استعدادهای درخشان هستند.

وی گفت:‌ جمهوری اسلامی ایران در شش المپیاد جهانی شرکت می‌کند و تلاش می کنیم برای زبان و ادبیات فارسی نیز المپیاد بین‌المللی ایجاد کنیم.

سویزی افزود: ایران در سال 2017 میلادی میزبان المپیاد رایانه و در سال 2018 میزبان المپیاد زیست است.

رئیس مرکز پرورش استعدادهای درخشان با اشاره به اینکه برگزاری المپیادهای علمی در سطح بین المللی سابقه 53 ساله دارد، گفت: جمهوری اسلامی ایران تنها با 27 سال سابقه شرکت در المپیادهای جهانی به این موفقیت ها دست یافته است.

 

کنکور آموزشی باراد ویژه کنکور93 تقدیم می کند:

برنامه ریزی و مشاوره+پشتیبانی تلفنی تا کنکور93

ارائه تکنیک های تست زنی و بسته های مشاوره ای به قلم بهترین مشاوران تهران.

ارائه جزوات انحصاری باراد

ارائه محصولات کمک آموزشی کانون فرهنگی آموزش

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام با شماره ی09392505001 تماس حاصل قرمائید.